Forum Flipperowe
Nowy na forum? Przywitaj się - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+--- Dział: Forum Organizacyjne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Nowy na forum? Przywitaj się (/showthread.php?tid=3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


- thomy - 06/02/2014

mezik napisał(a):zapraszam 22 do krakowa Big Grin na turnij

Jak tylko będe czasowy to wpadne! :-) dzięki za info!


- Pinball Wizard - 10/02/2014

Kłaniam się nisko.
Forum znalazłem już jakiś czas temu, ale dopiero teraz postanowiłem założyć konto. Mam 54 lata, flipery zacząłem naprawiać jeszcze jako nastolatek. Zamierzam udzielać się głównie w dziale Warsztat, jako że wciąż "dłubię" we fliperach, a to za sprawą "ekipy z Kołobrzegu", czyli głównie Marcina i jego ojca. Widzę, że jest spore zainteresowanie sprawami technicznymi fliperów, więc być może moja wiedza komuś się przyda. Sam nie posiadam żadnej maszyny, ale może kiedyś coś sobie postawię w salonie, żeby nie zgłupieć na emeryturze.


- marcinkg - 10/02/2014

Cześć Panie Tomku Smile chłopaki liczą na Pana pod kątem ilości maszyn w Dźwirzynie!


- Prezes - 10/02/2014

Pinball Wizzard napisał(a):Kłaniam się nisko.

i my ! i my !!!
tak - liczymy na Pana.
do zo w Dźwirzynie ?


- Pinball Wizard - 10/02/2014

Jak narazie, wszystko wskazuje na to, że będę w Dźwirzynie. Oczywiście jako wsparcie techniczne (no i konsument piwa :lol: ).


- Berud - 10/02/2014

Pinball Wizzard napisał(a):Kłaniam się nisko.
Forum znalazłem już jakiś czas temu, ale dopiero teraz postanowiłem założyć konto. Mam 54 lata, flipery zacząłem naprawiać jeszcze jako nastolatek. Zamierzam udzielać się głównie w dziale Warsztat, jako że wciąż "dłubię" we fliperach, a to za sprawą "ekipy z Kołobrzegu", czyli głównie Marcina i jego ojca. Widzę, że jest spore zainteresowanie sprawami technicznymi fliperów, więc być może moja wiedza komuś się przyda. Sam nie posiadam żadnej maszyny, ale może kiedyś coś sobie postawię w salonie, żeby nie zgłupieć na emeryturze.

miło mieć na forum takiego eksperta Smile witamy!


- NEX - 10/02/2014

Pinball Wizzard napisał(a):Kłaniam się nisko.
Forum znalazłem już jakiś czas temu, ale dopiero teraz postanowiłem założyć konto. Mam 54 lata, flipery zacząłem naprawiać jeszcze jako nastolatek. Zamierzam udzielać się głównie w dziale Warsztat, jako że wciąż "dłubię" we fliperach, a to za sprawą "ekipy z Kołobrzegu", czyli głównie Marcina i jego ojca. Widzę, że jest spore zainteresowanie sprawami technicznymi fliperów, więc być może moja wiedza komuś się przyda.
Witamy Smile
Nasz dział "warsztat" ostatnio faktycznie mocno zaczął się rozwijać - i dobrze, jeszcze rok dwa i będzie to mała encyklopedia naprawy wszystkiego co może zepsuć się we fliperze Smile


- leszek golon - 10/02/2014

Ja również witam Fliperowego Czarodzieja


- mucha - 10/02/2014

Pinball Wizzard napisał(a):Zamierzam udzielać się głównie w dziale Warsztat, jako że wciąż "dłubię" we fliperach,....

Super :mrgreen:
Cieszy mnie to bardzo.


- thugnigga - 18/02/2014

Witam wszystkich Smile
jestem tu nowy, odkad bylem mały wydawalem krocie na pinballe. Trafilem tu dzięki Pinball Arcade na iosa ktory przywrocil moje mega pozytywne odczucia jesli chodzi o pykanie "w bilardy" Smile
okolice wawy
moze ktos ma do sprzedania jakis flipperek w dobrym stanie ?Smile
moimi faworytami są: lethal weapon 3, star wars od data east, dracula, t2, scarred stiff, theatre of magic, monster bash, attack from mars Smile


- NEX - 18/02/2014

Witaj,
thugnigga napisał(a):może ktoś ma do sprzedania jakiś flipperek w dobrym stanie ?Smile
Na pewno kilka osób na tym forum ma coś na sprzedaż - kwestia dogadania się co do ceny Wink
thugnigga napisał(a):okolice wawy
a to wpadnij czasem do HK Wink


- ŁySy - 23/02/2014

Hejka

na forum trafiłem w poszukiwaniu informacji o fliperach Smile

od dłuzszego czasu przymierzam sie do zakupu Smile

Wiec pewnie czesto tu bede zagladał Smile


Pozdrawiam


- Pinball Wizard - 07/03/2014

Patrz co za ludzie! Nikt Ci nie odpowiedział, nie przywitał... W takim razie ja to zrobię: witaj!


- Prezes - 07/03/2014

ŁySy napisał(a):Hejka

na forum trafiłem w poszukiwaniu informacji o fliperach Smile

od dłuzszego czasu przymierzam sie do zakupu Smile

Wiec pewnie czesto tu bede zagladał Smile


Pozdrawiam

Cześć!!!!! :!: :mrgreen:
Jakieś konkrety odn. przymiarek ?


- szafa - 20/03/2014

Witam Wszystkich Sympatyków Flipperów. :-D
Mam na imię Michał jestem z Ustronia, na flipperach uwielbiam grać od dziecka.
Nawet teraz mając prawie 40 lat nie przejdę obojętnie obok tych wspaniałych maszyn!
Na forum trafiłem dzięki lokalizatorowi flipperów, ponieważ po długich latach grania głównie na emulatorze Visual Pinball przydało by się pogranie na „ żywo’.W moich okolicach flipperów jak na lekarstwo i w fatalnym stanie dlatego szukam jakiegoś do wypożyczenia (oczywiście odpłatnie)sprawnego do domu aby trochę poćwiczyć.
Moje ulubione tytuły z dawnych lat to PIN-BOT, The Machine Bride of Pinbot,Terminator 2 , Fish Tales , Indiana Jones, Theatre of magic.
W latach 90 grywałem głownie w salonach gier w Wisle, Skoczowie, Bielsku i Ustroniu wpisy na maszynach a były bardzo czesto to MIK może ktoś pamieta.
Jeszcze raz witam wszystkich serdecznie i proszę o miłe przyjecie do grona sympatyków tej najlepszej rozrywki na tej planecie. :roll: