Forum Flipperowe
Nowy na forum? Przywitaj się - Wersja do druku

+- Forum Flipperowe (https://forum.flippery.org.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=92)
+--- Dział: Forum Organizacyjne (https://forum.flippery.org.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Nowy na forum? Przywitaj się (/showthread.php?tid=3)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


- mucha - 27/12/2013

jermo85 napisał(a):... w czasach gdy na ulicy gosciu sprzedawal wode z sokiem z saturatora na wozku Big Grin
...

to na pewno był Ferdynand Kiepski :mrgreen:


- jermo85 - 28/12/2013

Prezes napisał(a):Czesc i czolem!
Tylko bez porownywania flipperow do naklejek i to takich :!: :evil: ;-)
Zbierasz je? serio pytam, bo sam dla glupoty zbieram i na lodowke lepie. ile masz?
heh nie ma porownania, zle sie wyrazilem chodzilo mi o zachwyt ze inni ludzie tez robia/lubia to co ja i jeszcze maja swoj kacik w necie gdzie cos sie dzieje Smile a to dosc nietypowe ciekawe i wyszukane hobby Smile oo tez zbierasz Big Grin na samym laptopie mam ok 30 i na szafie w starym mieszkaniu z 60 moze wiecej i to z roznych krajow Smile ale nie zbieram juz tak bardzo jak kiedys, moze przeszlo mi pozatym ciezko o coraz nowsze stickery Tongue tylko ze zbieranie naklejek idzie latwiej niz granie na fliperach bo w moim miescie juz total lipa a na wyjazdach tez roznie bywa.... teraz napisz o swoich Smile
ferdek jeszcze wtedy nie byl bezrobotny Big Grin Road show oo tak dzieki dyleck Smile)


- unitradiorazrk - 03/01/2014

Cześć! Na imię mam Remek. Fliperami zajmuję się od niedawna, bardziej od strony elektronicznej. Mam już na koncie kilka napraw płyt.
Do czasu "afery hazardowej" byłem specjalistą u jednego z operatorów AoNW. W chwili obecnej naprawiam sprzęt audio wyprodukowany przez marki z pod zjednoczenia Unitra. Czasami tworzę/naprawiam urządzenia bardzo nietypowe.


- mucha - 03/01/2014

Cześć,
To elegancko, to będzie można korzystać z twoich usług w razie czego ?? :mrgreen:


Witam :) - rob208 - 08/01/2014

Wszedłem z butami na forum w sprawie pomocy a się nie przywitałem Smile - poprawiam się.

Cześć mam na imię Robert i jestem zaledwie 18lat starszy od mojego flipera.
Współwłaścicielem flipera jest 13 lat od niego młodszy mój syn.
Taki sobie zrobiliśmy prezent na święta i jest on bardzo wciągający....

Nasz fliper Willson Police Force, może nie jest najwymyślniejszą maszyną tego typu, ale i tak daje nam sporo zabawy.
Zlokalizowani jesteśmy w Bydgoszczy.

Pozdrawiam forumowiczów


- NEX - 13/01/2014

Temat troszkę wyczyściłem. Posty mocno odbiegające od tematu zostały przeniesione do działu OT.


Witam - Dziadek - 17/01/2014

Witam wszystkich!
jestem nowy postanowiłem się przywitać .
Tak więc ....witajcie ! :->


Re: Witam - Prezes - 17/01/2014

Dziadek napisał(a):Witam wszystkich!
jestem nowy postanowiłem się przywitać .
Tak więc ....witajcie ! :->

Cześć!
A w Polsce mieszkasz i jakiegoś flippera masz?


- thomy - 03/02/2014

Witam wszystkich!znalazłem to forum poszukując stołów do Future Pinballa :-) ,szok,nie dość że kochają flipki to jeszcze mają własne stoły i rozgrywki Confusedhock: szacun panowie.
Jako że pamiętam czasy wozów drzymały i słynne jaskinie rozrywki więc pamietam złotą ere tych maszyn,wprawdzie wtedy kasy za dużo człek nie miał na gry,a po prawdzie za oddane butelki większość przepuszczałem na gry video :-P ,lecz fliperki zawsze mnie wciągały swą magią,godzinami kibicowałem innym na harlem globtrotters :-) teraz wpadając gdzieś na zapomnianą maszyne nie odpuszczam gierki,klasyczne gry tv niestety już odeszły i została emulacja,ja składam arcade bartopa do klasyków a i łapki do pinbala będą.
Generalnie pociagaja mnie czynnie wszelakie kulki typu pool bilard,bowling,z przyjemnością będe czytał to forum!


- printimus - 03/02/2014

Witaj.

Widzę, że jesteś z Katowic. No to masz niedaleko do nas albo do Maria. Smile


- leszek golon - 03/02/2014

Przybył kolejny pozytywnie zakręcony :-P .Ja również witam.


- Berud - 03/02/2014

skoro wszyscy się witają to nie pozostanę w tyle.
Bartek z Wrocławia się kłania, zarejestrowałem się z powodu pinballowego głodu który ciężko zaspokoić emulatorem Big Grin. Miałem w młodości takie hobby że poza łupaniem w tekkena lubiłem poznawać jak największą ilość różnych stołów pinballowych i mimo że nie bardzo interesowały mnie wtedy zasady. Zawsze gdy był gdzieś stół na którym nie grałem szybko ten stan zmieniałem na miarę swoich kieszonkowych. Ostatnim moim kontaktem był pinball 2000 który mi bardzo przypadł do gustu.. na szczęście gusta się zmieniają i rozumiem już o co w tym chodzi (i pinball 2000 traktuje z przymrużeniem oka - choć dalej lubię tą serie) Smile
zdążyłem przekopać już w większości całe forum i artykuły na stronie, gdyż jestem z natury ciekawski i lubię dużo czytać o nowych moich zainteresowaniach.

stan posiadanych maszyn - zero
i mam nadzieje kiedyś to zmienić Smile


- NEX - 03/02/2014

thomy napisał(a):Witam wszystkich!
Berud napisał(a):skoro wszyscy się witają to nie pozostanę w tyle.
Witam nowych użytkowników - życzę miłej lektury istniejących już wątków i zachęcam do czynnej dyskusji w nowych Smile


- thomy - 04/02/2014

printimus napisał(a):Witaj.

Widzę, że jesteś z Katowic. No to masz niedaleko do nas albo do Maria. Smile

Jeśli tylko zrobicie jakieś dni otwarte to chętnie wpadne obejrzeć wasze zabawki ;-)


- mezik - 04/02/2014

zapraszam 22 do krakowa Big Grin na turnij